БОНУСИ И ПРОМОЦИИ НА ОНЛАЈН КАЗИНАТА

 

ONLAJN КАЗИНО MEGAPARI

Megapari онлајн казинo - Можете да играте Megapari онлајн казино директно на страницата. Можете да играте казино за забава или за вистински пари. Казиното Megapari нуди голем број игри во казино од едни од најголемите и најдобрите имиња во индустријата. Ова е добро затоа што можете да уживате во некои од најдобрите игри, но исто така имате можност да испробате некои од поновите игри што не сте ги играле порано. Казиното Megapari во живо нуди можност да се вклучите во вистинска игра со казино без да мора да посетите вистинско казино. Онлајн-казиното Megapari е квалитетно и нуди многу во однос на бонусите и промоциите за играчите. Без разлика дали сте нови во светот на казино игри или сте искусен играч, ова казино има што да ви понуди. Од најновите игри до ретро слотови, секој играч ќе најде нешто интересно. Тие ја зголемуваат својата понуда за игри скоро секој ден, се со цел да ги задржат играчите задоволни.
Казинo Megapari

БОНУС MEGAPARI КАЗИНО - ДОБИЈ БОНУС

Megapari поклонува бонус за добредојде на секој нов играч во казино до максимум 1500 € + 150 FS (бесплатно вртење). Овој пакет за добредојде се состои од неколку делови: Казиното Megapari им поклонува на сите нови корисници 100% бонус за прв депозит до 300 € (минималната уплата е 10 €) + 30FS. Бонусот за вториот депозит изнесува 50% до 350 € + 35 FS (минималната уплата е 15 €). Бонусот за третиот депозит изнесува 25% до 400 € + 40 FS (минималната уплата е 15 €). Последниот дел од овој пакет е 25% бонус до 450 € + 45 FS (минималната исплата е 15 €). Правила за исплата: Износот на депозитот и бонусот мора да се инвестираат во играта 35 пати во рок од 7 дена.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Megapari

 

ONLAJN КАЗИНО BETANDYOU

Betandyou онлајн казинo - Ако сте љубител на казино игри, можете да уживате во одлично искуство со казиното на Betandyou. Казиното се игра преку нивната страница и не е потребно превземање. Тие нудат голем избор на врвни игри во казиното што можете да ги играте за забава или за вистински пари. Казиното Betandyou моментално обезбедува многу различни видови казино игри, вклучувајќи класични и модерни слот машини, игри на маса, видео покер, друштвени игри и многу повеќе. Можете да играте се што сакате. Ако на тоа го додадеме и квалитетот на игрите, нема сомнение дека ќе уживате во секој момент од играта. Овие игри ќе го задоволат секој играч кој бара разновидност и уникатност во секоја игра. Посебно внимание треба да се посвети на казиното во живо, кое е достапно на Betandyou. Овде можете да играте Baccarat во живо, Рулет во живо, Блек Џек во живо и Live Hold'Em. Покрај сето тоа, имате и многу интересни грепки, кои можат моментално да ви донесат голема сума пари. Едноставно нурнете во волшебниот свет на најпопуларните казино игри што ви се достапни 24 часа на ден.
Казинo Betandyou

БОНУС BETANDYOU КАЗИНО - ДОБИЈ БОНУС

Betandyou поклонува бонус за добредојде на секој нов играч во казино до максимум 1500 € + 150 FS (бесплатно вртење). Овој пакет за добредојде се состои од неколку делови: Казиното Betandyou им поклонува на сите нови корисници 100% бонус за прв депозит до 300 € (минималната уплата е 10 €) + 30FS. Бонусот за вториот депозит изнесува 50% до 350 € + 35 FS (минималната уплата е 15 €). Бонусот за третиот депозит изнесува 25% до 400 € + 40 FS (минималната уплата е 15 €). Последниот дел од овој пакет е 25% бонус до 450 € + 45 FS (минималната исплата е 15 €). Правила за исплата: Износот на депозитот и бонусот мора да се инвестираат во играта 35 пати во рок од 7 дена.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Betandyou

 

ONLAJN КАЗИНО 1XBET

1xBet онлајн казинo
Казинo 1xBet

БОНУС 1XBET КАЗИНО - ДОБИЈ БОНУС

1xBet поклонува бонус за добредојде на секој нов играч во казино до максимум 1500 € + 150 FS (бесплатно вртење). Овој пакет за добредојде се состои од неколку делови: Казиното 1xBet им поклонува на сите нови корисници 100% бонус за прв депозит до 300 € (минималната уплата е 10 €) + 30FS. Бонусот за вториот депозит изнесува 50% до 350 € + 35 FS (минималната уплата е 15 €). Бонусот за третиот депозит изнесува 25% до 400 € + 40 FS (минималната уплата е 15 €). Последниот дел од овој пакет е 25% бонус до 450 € + 45 FS (минималната исплата е 15 €). Правила за исплата: Износот на депозитот и бонусот мора да се инвестираат во играта 35 пати во рок од 7 дена.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата 1xBet

 

ONLAJN КАЗИНО BETWINNER

Betwinner онлајн казинo - Betwinner во својата понуда има и Казино игри за кои не е потребен download, туку се играат со помош на flash директно на Вашиот интернет пребарувач, така што играњето е инстантно, што е добро за играчи кои преферираат спортско обложување, а понекогаш сакаат да одиграат по некоја рунда рулет на пример. Во понудата се сите најпопуларни stone игри и игри со карти, автомати и видео покер.
Казинo Betwinner

БОНУС BETWINNER КАЗИНО - ДОБИЈ БОНУС

Betwinner на сите нови корисници им поклонува 100% бонус на првата уплата до 100 € (минимална уплата е 1 €). Правила за исплата: Износот на депозитот и бонусот мора да се вложат 28 пати во игрите.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Betwinner

 

ONLAJN КАЗИНО LSBET

Lsbet онлајн казинo - Ве очекуваат многу различни игри во казиното Lsbet. Казиното се игра преку нивната страница и не е потребно преземање. Казино игрите се поделени во неколку групи: игри со карти, игри на маса, слот машини, видео покер и други. Од игри со карти можете да играте Blackjack, Baccarat, Roulette, Red Dog Progressive. Од игрите на маса, има стандарден американски и европски рулет. Исто така, постојат разни видови слотови и видео покер.
Казинo Lsbet

БОНУС LSBET КАЗИНО - ДОБИЈ БОНУС

Lsbet им дава на сите нови клиенти 100% бонус во казино на нивниот прв депозит. Бонусот е до 200 американски долари. Правила за исплата: Износот на бонусот мора да се уплати 40 пати во рок од 30 дена.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Lsbet

 

ONLAJN КАЗИНО RELOADBET

Reloadbet онлајн казинo - Во Reloadbet ве очекуваат многу различни и возбудливи игри. Казиното се игра преку целата страница. Може да играте за забава или за вистински пари. Казино игрите се поделени во следниве групи: слот машини, казино во живо, игри на маса, видео покер и други. Може да играте Блек Џек, Бакарат, американски и европски рулет, исто така има и различни видови слотови. Има и видео покер со игри како Jacks or Better ili Deuces Wild. Сите овие и уште многу игри се достапни во казиното Reloadbet.
Казинo Reloadbet

БОНУС RELOADBET КАЗИНО - ДОБИЈ БОНУС

Reloadbet им дава на сите нови корисници 100% бонус во казиното на нивниот прв депозит. Бонусот е до 300 €. Правила за исплата: Износот на бонусот мора да се уплати 25 пати во играта во рок од 30 дена.
Прочитајте ја комплетната рецензија за обложувалницата Reloadbet

 

ВАЖНО: Промоциите и бонусите се подложни на промени од страна на обложувалниците. Внимателно прочитајте ги условите за промоциите и бонусите при секоја уплата.