ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА MELBET

WWW.MELBET.COM

 

Обложувалница Melbet Melbet обложување преку мобилен телефон 
Melbet desktop Melbet mobile

Melbet рецензија:

Melbet обложувалницата е основана во 2012 година со седиште во Кипар и има дозвола за обложување од државата Куракао. Обложувалницата веќе со години бележи импресивен раст, а со оглед на сè што нуди, тоа воопшто не изненадува. На прв поглед, обложувалницата Melbet работи многу професионално, а истовремено едноставно, прегледно и сигурно. Самата страница е преведена на над 40 јазици, вклучувајќи хрватски и македонски.

Онлајн обложувалницата Melbet нуди големо искуство во спортско обложување и им овозможува на корисниците широк опфат на спортски настани, многу видови обложувања, како и азиски хендикеп. Во спортскиот дел има и платформа за обложување во живо, понуда за обложување на виртуелни спортови и можност за следење на спортски резултати во живо.

Комплетната понуда на обложувалницата Melbet е огромна, а покрај фудбалот има и други спортови чија што понуда е навистина феноменална. Онлајн обложувалницата Melbet нуди одлично обложување во живо и видео преноси во живо од сите поголеми спортски настани. На обложувалницата Melbet исто така можете да играте Тото 15 (игра многу слична на некогашната спортска прогноза), како и точен резултат на Тото. Изберете од неколкуте билети за Тото секој ден, Ве очекува богат Џек Пот!

Можете да контактирате со корисничката поддршка преку е-пошта, телефон или чат во живо. Тие исто така имаат страница за мобилно обложување што е компатибилна со сите мобилни уреди.

Креирање сметка на Melbet:

Отворањето сметка е многу едноставно и брзо. Откако одите на почетната страница и го изберете јазикот, ја започнувате регистрацијата со кликнување на копчето "Регистрирај се" на горниот дел од страницата. Потоа ја избирате регистрацијата по е-пошта, а потоа пополнувате формулар, ги внесувате Вашите лични и контакт информации, го избирате Вашето корисничко име и лозинка и на крај кликнувате на копчето „Регистрација“. Конечно, ја потврдувате Вашата регистрација преку линкот/врската што ќе ви стигне по е-поштата која сте ја користеле за време на регистрацијата. После тоа, префрлувате средства и можете да започнете со обложување.

Уплата/Исплата:

Уплатите на Вашата сметка можат да се вршат со сите најпопуларни средства за плаќање, како што се кредитни и дебитни картички (Visa, Mastercard), популарни електронски паричници, Neteller или Payeer, e-pay, Paysafecard, EcoPayz или Bitcoin. Минималната уплата на Вашата сметка во оваа обложувалница е само 1 €.

Можете да подигнете пари од онлајн обложувалницата Melbet преку кредитна или дебитна картичка (Виза). Можете исто така да направите исплата преку Neteller, Payeer, EcoPayz или Bitcoin. Минималната исплата е исто така само 1 €.

Понуда за обложување:

MELBET СПОРТСКА ОБЛОЖУВАЛНИЦА

Обложувалница MelbetСпортско обложување: Обложувалницата Melbet ги нуди скоро сите спортови, без разлика дали сте љубител на европски фудбал или популарни американски спортови (NFL, NHL, MLB, NBA), без разлика дали сте заинтересирани за обложување на шах, куглање или коњски трки, без разлика дали сте навивач Формула 1 во обложувалницата Melbet сигурно ќе го најдете Вашиот омилен спорт. Во обложувалницата Melbet можете да се обложувате на следниве спортови: фудбал, тенис, кошарка, американски фудбал, бејзбол, возење велосипед, бокс, е-спортови, флорбол, голф, хокеј на мраз, крикет, лотарија, мото трки, одбојка, пикадо, рагби, ракомет, билјард, пинг-понг, трки со коњи, трки со кучиња, шах и многу повеќе. Понудата за обложување на популарните лиги и натпревари опфаќа над 1500 различни видови типови по натпревар. Покрај толку широка понуда, таа има исклучително интересени типови на разни спортови.

Melbet обложување во живо: Обложувалница Melbet има многу примамливо обложување во живо - обложување на тековни натпревари. Обложување во живо Melbet, нуди разни настани и многу видови обложување. Секако, најмногу се нуди фудбал, а освен фудбалот, има многу тенис, кошарка и многу американски спортови. Покрај секој натпревар е ознаката ВИДЕО ако имаат и видео пренос во живо покрај обложување. Ако кликнете на тековен натпревар што нема ВИДЕО ознака, можете да следите детален извештај во живо. Таа исто така има можност за Multi-live функција која ви овозможува да гледате неколку натпревари во живо со видео стриминг истовремено - совршена работа за комбинирани обложувања во живо!

Melbet обложување во живо

Melbet обложуванје во живо

Изглед на конзолата во живо со видео пренос со помош на Multi-live функција!

Melbet пренос во живо: Можете да гледате преноси во живо бесплатно на Вашиот компјутер или мобилен телефон. Преносите во живо на Melbet опфаќаат некои од најдобрите фудбалски лиги, потоа тенис, кошарка, ракомет, хокеј и многу повеќе...

Melbet обложување преку мобилен телефон

Melbet обложување преку мобилен телефон

Melbet обложување во живо со видео пренос преку мобилен телефон

Melbet обложување преку мобилен телефон: Светот на спортот сега е при рака дури и кога не сте во близина на компјутер. Без разлика дали станува збор за обложување во живо или обложување во последен момент, никогаш нема да ја пропуштите акцијата! Melbet има и страница за мобилно обложување што е компатибилна со сите мобилни уреди. Може да се обложувате на сите спортови што ги нудат, а исто така е достапно и обложување во живо. Она што особено вреди да се спомене е изобилството видео преноси на натпревари што можете да ги гледате целосно бесплатно преку Вашите мобилни уреди!

БОНУС ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА MELBET
Melbet им дава 100% бонус на сите нови клиенти на нивниот прв депозит. Бонусот е до 100 €. За да го добиете бонусот, треба да се регистрирате во обложувалницата Melbet и да ја направите првата уплата (минимум 1 €). Вашата исплата автоматски ќе се удвои до 100 €. Правила за исплата: 5x депонирајте ја уплатената сума и бонусот на комбиниран облог за спортско обложување од кој најмалку 3 настани мора да имаат коефициент 1,40 или поголем.
ДОБИЈ MELBET БОНУС

Карактеристики на обложувалницата:

- Лесно креирање на тикет и лесно користење на обложувалницата.
- Голем број на видео преноси во живо.
- Доста опции за уплата и исплата.
- Можност за обложување преку мобилен телефон.
- Техничка поддршка е достапна доколку имате какви било проблеми.
- Позитивна страна е што се добредојдени играчи од сите Балкански држави.
- Ексклузивна секција за виртуелни спортови.
- Обложувалницата е достапна на хрватски и македонски јазик.

Останато:

Melbet има многу лесна страница за употреба каде што не ви треба многу време да го најдете она што го сакате.

ПРЕГЛЕД НА ОНЛАЈН КЛАДИЛНИЦАТА MELBET
Синглови: Да
Начин на уплата: Дебитни и кредитни картички (Visa, Mastercard), Skrill, Neteller, Payeer, Epay, Paysafecard, EcoPayz или Bitcoin.
Минимална уплата: 1 €
Максимална уплата: Нема ограничување.
Трошоци при уплата: Нема провизија.
Начин на исплата: Дебитни и кредитни картички (Visa, Mastercard), Skrill, Neteller, Payeer, Paysafecard, EcoPayz или Bitcoin.
Минимална исплата: 1 €
Максимална исплата: Нема ограничување.
Трошоци за исплата: Нема провизија
Минимална улата по тикет: 0.20 €
Максимална уплата по тикет: Нема ограничување.
Максимална добивка: 50.000 €.
Валути: EUR, USD, HRK, BAM, MKD, RUB, CHF, HTG, UAH, KZT, KGS, AZN, MDL, GEL, AMD, TMT, TJS, PRB, TRY, MNT, Milli-Bitcoin, COP, XAF, CNY, IRR, CLP, PEN, ARS, MXN, UYU...
Јазици: Англиски, Хрватски, Македонски, Арапски, Дански, Шпански, Индонезиски, Корејски, Полски, Руски, Белоруски, Германски, Естонски, Идиски, Италијански, Литвански, Малезиски, Португалски, Словачки, Турски, Виетнамски, Бугарски, Грчки, Фински, Јапонски, Летонски, Норвешки, Бразилски, Украински, Чешки, Француски, Унгарски, Холандски, Романски, Шведски, Кинески...
Формат на квоти: Сите формати
Технологија за заштита на податоци: SSL
Мобилно обложување: Да
P2P обложување: Да
Онлајн подршка за корисници: Да
Останато: На Melbet страната можете да најдете преглед на квотите, статистика и преноси во живо.
Обложувалница Melbet

Заклучок:

Сè што му треба на играчот е во обложувалницата Melbet. Тие имаат богата и разновидна понуда со голем број опции за обложување, добри коефициенти, имаат страница за мобилни обложувалници, одличен бонус за нови корисници 100% до 100 € и сето тоа со брза исплата со право ја прави Melbet една од подобрите обложувалници преку Интернет, тие ја заслужуваат секоја препорака!

ПОСЕТИ ГО MELBET